0544 443 73 30  emirahsap34@gmail.com

 

 

Merdiven Modelleri
Ahşap Taşıyıcılı Merdiven Beton Üstü Ahşap Merdivenler Duvara Saplamalı Konsol Merdivenler Demir-Metal-Çelik Merdivenler Omurgalı Taşıyıcılı Merdivenler Lamine Parke Merdivenler Laminat Parke Merdivenler Çatı Katı Katlanır Merdivenler Dar Alan Merdivenleri Demir Kaplama Merdivenler İki Duvar Arası Merdiven Çekmeceli Ahşap Merdiven Ahşap Basamak Bitiş Profilleri Basamak Alt Profilleri Lake Merdiven ve Basamak Dış Mekan Merdivenleri Merdiven Altı Mobilya Dolaplar Lake Taşıyıcılı Ahşap Merdiven Led Aydınlatmalı Merdivenler Papel Kalın Kaplama Merdivenler Bebek Kapısı Modelleri Renkli Merdiven Modelleri Rıhtsız Ahşap Merdivenler Avm Merdivenleri Deck Döşeme Eski - Yeni Merdivenler Modern Merdivenler Klasik Merdivenler Taraftar Merdivenleri Masif Parke Merdivenler Meşe Ahşap Merdiven Sapelli Ahşap Merdiven İroko Ahşap Merdiven Ceviz Ahşap Merdiven Merbao Ahşap Merdiven Çeşitli Ahşap Uygulamalar Cnc Kesim Merdiven Marküteri Uygulamalı Merdivenler Gürgen - Kayın Ahşap Merdiven Dusi Ahşap Merdiven Merdiven Alt Kapama Modelleri Adım Takip Sistemi Ledli Merdiven Kutu Merdivenler Paslanmaz Krom Helezon Merdiven Düz Çıkışlı Merdivenler U Dönüşlü Ahşap Merdiven L Dönüşlü Ahşap Merdiven Süpürgeliksiz Merdivenler Çam Ağacından Merdiven Sahanlıklı Merdivenler Rıhtları Desenli Merdivenler Ahşap Cila Renkleri Dış Mekan Endüstriyel Merdivenler İşyeri Merdiven Modelleri Spot Aydınlatmalı Merdivenler

Renkli ahşap merdivenler, merdivenin yapısal elemanlarının ahşap malzemeden yapıldığı ve aynı zamanda farklı renklerde boyanarak renklendirildiği merdiven türüdür. Bu tür merdivenler, iç mekanlarda estetik ve görsel çekicilik sağlamak amacıyla tercih edilir. Renkli ahşap merdivenlerin bazı temel özellikleri şunlardır:

  1. Ahşap malzeme: Merdivenin taşıyıcı elemanları ve basamakları, doğal ahşap malzemeden yapılır. Ahşabın sıcak ve doğal estetiği, merdivenin iç mekanda şık bir görünüm sunmasına katkı sağlar.

  2. Renkli boyama: Renkli ahşap merdivenler, farklı renklerde boyanarak renklendirilir. Bu sayede iç mekana uygun renk kombinasyonları elde edilir ve merdivenin mekânda vurgulanması sağlanır.

  3. Tasarım seçenekleri: Renkli ahşap merdivenlerde, farklı renk ve desen seçenekleri ile çeşitli tasarım alternatifleri sunulur. Her mekânın dekorasyonuna uygun renklerde seçim yapmak mümkündür.

  4. Estetik görünüm: Renkli ahşap merdivenler, iç mekanda şık ve göz alıcı bir görünüm yaratır. Farklı renkler, mekâna canlılık ve karakter katar.

  5. Uyumlu dekorasyon: Renkli ahşap merdivenler, iç mekanların dekorasyonuna uygun renklerde boyanarak mekânın diğer dekoratif unsurları ile uyum sağlar.

  6. Bakım ve koruma: Renkli ahşap merdivenler, düzenli bakım gerektirir. Boyanın rengini ve parlaklığını korumak için periyodik olarak temizlenmeli ve gerekirse boya tazelemesi yapılmalıdır.